Logo
Strona główna»Chóry parafialne
Chóry parafialne
 • Chór młodzieżowy na Festiwalu Kolęd w Terespolu

  W styczniu tego roku po raz kolejny udało się nam wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd Wschodniosłowiańskich w Terespolu. Festiwal cieszy się dużym prestiżem i ogromnym zainteresowaniem, dlatego bardzo ucieszyła nas wiadomość o tym, że zostaliśmy do niego zaklasyfikowani. Każdy tego typu występ to dla nas okazja aby zebrać się w pełnym składzie naszego chóru, co nie zdarza się często, ze względu na to, że duża część naszych chórzystów założyła rodziny i zmieniła miejsca zamieszkania na bardziej odległe, a także wiele osób wyjechało do innych miast na...
 • Chór młodzieżowy

  Chór młodzieżowy aktywnie uczestniczy w życiu liturgicznym parafii, śpiewając w trakcie nabożeństw świąt parafialnych niedzieli Antypaschy i święta ikony Matki Bożej Wszechkrólowej oraz regularnie w każdą niedzielę, w trakcie Boskiej Liturgii o godz. 8. Od lat z chórem pracuje protodiakon Marian Romańczuk.
 • Chór dziecięcy

  Chór dziecięcy angażuje w życie liturgiczne najmłodszych parafian. Chór śpiewa w czasie niedzielnych Boskich Liturgii sprawowanych o godz. 8. Od początku chór prowadzi matuszka Joanna Romańczuk.
 • Chór parafialny

  Chór parafialny funkcjonuje nieprzerwanie od początków istnienia parafii. Aktywnie uczestniczy w życiu liturgicznym. Na przestrzeni lat z chórem pracowało wielu dyrygentów. Obecnie chór parafialny prowadzi diakon Mateusz Kiczko.

Zarys dziejów parafii

Dzieje parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku sięgają 1989 roku.

więcej